V Huawei našli spôsob, ako predávať smartfóny aj s aplikáciami od Google

V Huawei našli spôsob, ako predávať smartfóny aj s aplikáciami od Google thumbnail
Zdá sa, že spoločnosť Huawei našla spôsob, ako obísť zákaz integrovania aplikácií Googlu do svojich smartfónov. Jednoducho znova a znova vydáva starší model telefónu. Podľa svojej nemeckej webovej stránky teraz pracuje na novom Huawei P30 Pro New Edition, ktorý bude uvedený medzi 15. májom a 30. júnom a ponúkne menšie inovácie oproti P30 Pro podobne ako…

Zdá sa, že spoločnosť Huawei našla spôsob, ako obísť zákaz integrovania aplikácií Googlu do svojich smartfónov. Jednoducho znova a znova vydáva starší model telefónu. Podľa svojej nemeckej webovej stránky teraz pracuje na novom Huawei P30 Pro New Edition, ktorý bude uvedený medzi 15. májom a 30. júnom a ponúkne menšie inovácie oproti P30 Pro podobne ako P30 lite New Edition a verzia P30 Pro z konca roka 2019.

Nemôže to však robiť donekonečna, pretože nakoniec budú špecifikácie zastarané a každá zmena procesora bude vyžadovať opätovnú certifikáciu Googlom. Je to len taktika prieťahov, kým sa nevyrieši bezvýchodisková situácia s vládou USA.

Zdroj: androidcentral.com.

Read More