Redmi Note 9S

У різних європейських регіонах анонсовані продажі смартфона Redmi Note 9S, який до цього з’явився в Малайзії, Сінгапурі й Таїланді.

Наприклад, в Польщі за версію Redmi Note 9S, яка оснащена 6 ГБ оперативної і 64 ГБ незалежної пам’яті, будуть просити 262 долара. А версія, яка оснащена 6 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті, буде коштувати 286 доларів.

Європейські продажі повинні початися 7 травня, також джерела повідомляються, що 11 травня смартфон надійде в продаж на території України, де ціна поки не була оголошена.

Нагадаємо, Redmi Note 9S виявився глобальної версією раніше анонсованого Redmi Note 9 Pro. Смартфон отримав однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 720, екран діагоналлю 6,67 дюйма, покриття Corning Gorilla Glass 5 і акумулятор ємністю 5020 мА • год, а також захист від бризок.

Розширення фронтальної камери Redmi Note 9S становить 16 Мп. Крім того, головний датчик зображення основної камери Redmi Note 9S характеризується розширенням 48 Мп. Redmi Note 9S підтримує 18-ватну зарядку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter – це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Худшее впереди: коронавирусом заразилось несколько миллионов человек

В минуле

Новая ОС от Microsoft намного быстрее Windows 10

В майбутнє


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.