У дешевих Samsung Galaxy з’явиться ексклюзивна функція

У дешевих Samsung Galaxy з’явиться ексклюзивна функція thumbnail
Скоро на українському ринку з’являться недорогі смартфони лінійки Galaxy M. Спеціально для України корейці додали в апарати функцію безконтактної оплати. Пристрої Galaxy M21 і Galaxy M11 отримають чіп NFC, на який користувачі зможуть налаштувати зручну платіжну систему. У деяких регіонах такої фічі немає. Користь безконтактної оплати ми описували тисячу разів, уточнимо лише, що ця функція вкрай необхідна в…

Скоро на українському ринку з’являться недорогі смартфони лінійки Galaxy M. Спеціально для України корейці додали в апарати функцію безконтактної оплати.

Пристрої Galaxy M21 і Galaxy M11 отримають чіп NFC, на який користувачі зможуть налаштувати зручну платіжну систему. У деяких регіонах такої фічі немає. Користь безконтактної оплати ми описували тисячу разів, уточнимо лише, що ця функція вкрай необхідна в умовах соціального дистанціювання.

Galaxy M21 має 6,4-дюймовий екран Super AMOLED, в його вирізі розташована 20-мегапіксельна Фронталки. Девайс працює на чіпі Exynos 9611, він має потрійну камеру 48 + 8 + 5 мегапікселів, батарею ємністю 6000 мАг з швидкою зарядкою 15 Вт.

Молодший Galaxy M11 теж вийшов з 6,4-дюймовим екраном Super AMOLED, фронтальна камера отримала роздільною здатністю 8 мегапікселів, задня – 13, 2 і 5 мегапікселів. У девайса теж є солідний акумулятор на 5000 мАг.

Про дату появи гаджетів в продаж і вартості девайсів не повідомляється, але прем’єра має відбутися найближчим часом.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!


Read More