Знайдено справжнє місце походження коронавірусу COVID-19

Знайдено справжнє місце походження коронавірусу COVID-19 thumbnail
SARS-CoV 2 виник в результаті природних процесів. SARS-CoV-2 є сьомим відомим членом сімейства коронавірусів, який заражає людей. Новий коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. У новому дослідженні, яке було опубліковане в журналі Nature Medicine, вчені порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших…

SARS-CoV 2 виник в результаті природних процесів.

Знайдено справжнє місце походження коронавірусу COVID-19

SARS-CoV-2 є сьомим відомим членом сімейства коронавірусів, який заражає людей.

Новий коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У новому дослідженні, яке було опубліковане в журналі Nature Medicine, вчені порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших коронавірусів.

Команда дослідників прийшла до висновку, що новий коронавірус, ймовірно, з’явився в результаті природного відбору, коли організми адаптуються до навколишнього середовища, щоб вижити.

“Порівнюючи доступні дані про послідовність генома для відомих штамів коронавірусу, ми можемо твердо визначити, що SARS-CoV 2 виник в результаті природних процесів”, – сказав співавтор дослідження, доцент кафедри імунології та мікробіології в Scripps Research Крістіан Андерсен.

SARS-CoV-2 є сьомим відомим членом сімейства коронавірусів, який заражає людей.

Спалах коронавірусу в райцентрі на Черкащині: в’їзди закрито, введено комендантську годину.

На боротьбу з коронавірусом в Україні залучать військових.

Read More