Nový trailer Resident Evil 3, fyzické kópie môžu meškať

Nový trailer Resident Evil 3, fyzické kópie môžu meškať thumbnail
27 marca, 2020 Lukáš Kanik Capcom varuje, že môže byť nedostatok kusov. Resident Evil 3 vyjde už o pár dní. Capcom dnes vydal nový príbehový trailer, ktorý ukazuje aj zábery z multiplayerovej časti, Resident Evil Resistance. Do tohto kooperatívneho multiplayeru sa neskôr dostane aj samotná postava Jill Valentine. Capcom zároveň urpozorňuje na nedostatok kusov na…

27 marca, 2020 Lukáš Kanik

Resident Evil 3 Jill Valentine

Capcom varuje, že môže byť nedostatok kusov.

Resident Evil 3 vyjde už o pár dní. Capcom dnes vydal nový príbehový trailer, ktorý ukazuje aj zábery z multiplayerovej časti, Resident Evil Resistance. Do tohto kooperatívneho multiplayeru sa neskôr dostane aj samotná postava Jill Valentine.

Capcom zároveň urpozorňuje na nedostatok kusov na pultoch obchodov. Britský Capcom na Twitteri upozornil na dôsledky Koronavírusu v EU. Množstvo európskych štátov totiž zavrelo hranice, alebo obmedzilo prevoz tovarov. Disky sú lisované mimo CZ a SK, a tak sa musia k nám dostať cez distribučnú sieť.

Ak máte objednanú krabicovú verziu hry na PC, Xbox One a PlayStation 4, alebo zberateľskú edíciu, informujte sa u svojho predajcu. My sme požiadali o vyjadrenie Cenegu, lokálneho distribútora hry. Potvrdil nám, že u nás problém nenastane.

Z vyjadrenia Cenegy vyplýva, že náš distribútor situáciu riešil už v predstihu a zabezpečil pre náš trh dostatok kusov. Na sklady sa tak kusy dostanú včas. Problém už môže nastať len u predajcu alebo kuriéra, ktorý vám kus má dodať domov.

Užite si zatiaľ najnovší trailer Resident Evil 3, hra vyjde 3.4.2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Prečítajte si aj: Moderi pridali do Resident Evil 3 nahú Jill Valentine

Možnosť pridať komentár k tomuto článku trvá 14 dní.

Read More