Перше фото середини смартфона Huawei P40 демонструє дивовижні факти

Перше фото середини смартфона Huawei P40 демонструє дивовижні факти thumbnail
В мережі продовжують з’являтися відомості про смартфони лінійки Huawei P40, яка буде представлена ​​в кінці цього місяця в ході онлайнової прес-конференції. Цього разу джерела опублікували якісну фотографію Huawei P40, яка дозволяє розглянути нутрощі смартфона. Huawei P40 буде оснащений чотирьохмудульною основною камерою, причому один з модулів помітно перевершує інші за розмірами. Також в очі впадає те, що…

В мережі продовжують з’являтися відомості про смартфони лінійки Huawei P40, яка буде представлена ​​в кінці цього місяця в ході онлайнової прес-конференції.

Цього разу джерела опублікували якісну фотографію Huawei P40, яка дозволяє розглянути нутрощі смартфона. Huawei P40 буде оснащений чотирьохмудульною основною камерою, причому один з модулів помітно перевершує інші за розмірами.

Також в очі впадає те, що акумуляторна батарея Huawei P40 складається з двох частин, ємність кожної з яких становить 2360 мА • год. Тобто сумарна ємність складе 4720 мА • год.

Також цікава ще один напис, яка присутня на акумуляторі: він зроблений компанією Sunwoda Electronic для Nanchang Black Shark. Нагадаємо, цей підрозділ Xiaomi, який випускає ігрові смартфони Black Shark.

Презентація новинок очікується 26 березня.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!


Read More