месенджер

Команда найпопулярнішого у світі месенджера працює над функцією, яку давно просили користувачі – можливість автоматичного видалення повідомлень.

Про це розповів тематичний ресурс WABetaInfo. У бета-версіях 2.20.83 і 2.20.84 додатку WhatsApp для Android в індивідуальних чатах з’явилася можливість включити функцію видалення і вказати період, протягом якого повідомлення буде видно перед тим, як воно зникне. Повідомлення можуть віддалятися через годину, день, тиждень, місяць і рік після відправки. 

Як підкреслює джерело, функція поки недоступна в публічній беті і користувачам варто запастися терпінням.

Раніше така функція була доступна тільки в групових чатах і тільки для адміністраторів. Самознищуючісь повідомлення вже намагалися запустити для всіх, але розробники WhatsApp вирішили зберегти їх тільки для групових чатів. Судячи з усього, плани знову помінялися. Однак поки неясно, коли такі повідомлення з’являться в стабільній версії клієнтів WhatsApp. На даний момент користувачі можуть вручну видаляти повідомлення при необхідності. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter – це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Коронавірус мутував і став ще небезпечнішим

В минуле

Названо ліки, які можуть посилити вплив коронавірусу

В майбутнє


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.