Legenda hororu sa vracia. Amnesia prichádza s novým dielom

Legenda hororu sa vracia. Amnesia prichádza s novým dielom thumbnail
06. 03. 2020Maroš GočNovinky Žiadne experimentovanie, len poriadny horor. Aj keď to Amnesia to mala svojho času rozbehuté výborne, prvý diel Amnesia: The Dark Descent dnes už totiž zaslúžene patrí medzi klasiku žánru, po nie príliš kladne prijatej dvojke Amnesia: A Machine for Pigs spred 7 rokov sa séria stratila spod záujmu svojich tvorcov. Zdá…

Maroš GočNovinky

Žiadne experimentovanie, len poriadny horor.

Aj keď to Amnesia to mala svojho času rozbehuté výborne, prvý diel Amnesia: The Dark Descent dnes už totiž zaslúžene patrí medzi klasiku žánru, po nie príliš kladne prijatej dvojke Amnesia: A Machine for Pigs spred 7 rokov sa séria stratila spod záujmu svojich tvorcov. Zdá sa ale, že chuť tvoriť tvoriť nervydrásajúce zážitky, sa opäť raz objavila. Frictional Games ohlasujú Amnesia: Rebirth.

Podľa dostupných informácií sa má nový diel vrátiť ku koreňom, k priamočiaremu survival hororu. Budeme vystupovať ako Tasi Trianon prebúdzajúc sa na púšti Algeria nevediac čo sa stalo, čo sme robili a čo sa vlastne deje. Herne to bude opäť horor z prvého pohľadu, budeme skúmať prostredie, prekonávať hlavolamy, no prvom rade sa budeme snažiť prežiť.

Hra vychádza tento rok na PC a PlayStation 4.

Zdroj: Steam

Zapojte sa do diskusie

Našli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám!

Read More