Assassin’s Creed Syndicate je v akcii. Stiahnite si hru zadarmo

Assassin's Creed Syndicate je v akcii. Stiahnite si hru zadarmo thumbnail
Aj tento týždeň máte k dispozícii dve hry zadarmo.Za najväčšiu motíváciu opäť navštíviť servery Epicu považujeme hru Assassin’s Creed Syndicate, ktorá patrí spôsobom hrania ešte k pôvodnému žánru tjeto hernej série. Londýn čaká na vaše vysporiadanie sa s Templármi.Druhá hra zadarmo je stratégia Faeria, ktorú si najlepšie vychutnáte v multiplayerovom režime. Avšak aj kampaň pre jedného hráča vás dobre…

Aj tento týždeň máte k dispozícii dve hry zadarmo.

Za najväčšiu motíváciu opäť navštíviť servery Epicu považujeme hru Assassin’s Creed Syndicate, ktorá patrí spôsobom hrania ešte k pôvodnému žánru tjeto hernej série. Londýn čaká na vaše vysporiadanie sa s Templármi.

Druhá hra zadarmo je stratégia Faeria, ktorú si najlepšie vychutnáte v multiplayerovom režime. Avšak aj kampaň pre jedného hráča vás dobre zabaví na mnoho hodín.

Hry si môžete pridať zadarmo do svojho účtu na tomto serveri. Stihnúť to musíte do 27. februára 2020 do 17:00. Následne zostávajú trvalo na vašom účte, zahrať si ich môžete aj neskôr.

Zdroj: Epic Games

Prečítajte si aj:

Recenzia Assassin’s Creed Odyssey: Ďalší príbeh, ktorý prináša obľúbené prvky

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja – toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na “digitálnom papieri” pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Read More